Ladies Night 2016

De eer het tennisseizoen 2016 in te luiden, was dit jaar weggelegd voor de dames. Op 1 april waren zowel tennissende als niet tennissende dames dan ook in groten getale aanwezig bij de Ladies Night, georganiseerd op het tennispark van ATC ‘t Veldje. Naast een professionele warming-up en gezellig tennissen, konden de dames genieten van een welkomstdrankje, lekkere hapjes, leuke kraampjes, workshops, demonstraties en een lezing. Ook was er een rad van fortuin met mooie prijzen en kregen de deelnemende dames een goedgevulde goodiebag mee naar huis. De opbrengst van de Ladies Night ad € 827,91 komt geheel ten goede aan faciliteiten voor de jeugdleden van ATC ‘t Veldje. We willen de sponsoren, de aanwezige ondernemers en dames nogmaals hartelijk danken voor deze geweldige start van het tennisseizoen 2016!!

 

De Ladies Night is mede mogelijk gemaakt door:

 

Fysiotherapie Kim van Rijswijk (http://krijswijk.wix.com/fysiotherapiekim)
Entwines (http://www.entwines.nl/)
Biofresh Cosmetics (http://www.biofresh-cosmetics.nl/)
Woven With Love (https://www.facebook.com/pages/Woven-With-Love/286493678220845)
Cinza (http://www.cinza.nl/)
Happiness Bergambacht (http://www.happinessbergambacht.nl/)
Zussen aan de Haak (https://www.facebook.com/Zussenaandehaak)
Angels Fashion (http://www.angelsfashionandmore.nl/index.php)
Belle Epoque (http://www.belle-shop.nl/)
Grachtenpracht (http://www.grachtenpracht.nl/)
Natuurwinkel de Haven (http://www.natuurwinkeldehaven.nl/)
Snackbar De Sticht (http://www.snackpointdesticht.nl/)
Het Gebouw (http://www.hetgebouwammerstol.nl/)
The Travel Club Anita Timmerman (http://www.thetravelclub.nl/)
Hopman’s Zeevis (http://www.hopmanszeevis.nl/)
Rikkoert ’t Silverhuys (http://rikkoert.nl/)
Bloembinderij De Kaardebol (http://www.de-kaardebol.nl/)
Lekkerr (http://www.lekkerretenendrinken.nl/home.html)
Ricken’s Naaimachinehandel (http://www.ricken.nl/)
What Women Want (http://www.whatwomenwantrotterdam.nl/)
Slagerij Fred van Laar (http://vanlaar.gildeslager.nl/)
Vishandel Sil de Graaf Spakenburg
Slingerland Speelgoedhuis en Boekhandel (https://www.facebook.com/Slingerland-boek-kantoor-114867588656785/info?tab=overview)
Attent Ammerstol (http://www.gemiva-svg.nl/43587/Attent_Ammerstol.html en http://www.attent.nl/)
Sushi Schoonhoven (http://sushi-schoonhoven.jouwweb.nl/)
Bakkerij Van der Eijk Bergambacht (http://eijk.echtebakker.nl/)
Proef! (http://proef-schoonhoven.nl/)
PUUR Bloem & Binnen (http://www.puurbloemenbinnen.nl/)
De Favoriet (https://www.facebook.com/pages/De-Favoriet-schoenen-lederwaren-reparaties/226383584084168)
Cartouche (https://m.facebook.com/cartouchemodeschoonhoven/)
Studio YouNik (http://www.studio-younik.nl/)
Van Vliet Engineering (http://www.vanvlieteng.com/)
Gedraagje! (https://gedraagje.nu/)
Pizzeria Schoonhoven (http://www.pizzeriaschoonhoven-schoonhoven.nl/)
Kaashandel Verkuil
Pilates Ground Control Ammerstol (https://www.facebook.com/PilatesAmmerstol)
Puikjebest groenten en fruit
Streakers (http://www.streakers.nu/)
Flirt Fashion (http://www.flirtfashion.nl/)
Keurslager Looman (http://looman.keurslager.nl/)
Jan Dros puur natuur! (http://www.jandros.nl/)
DA Drogisterij Schoonhoven (https://www.da.nl/)
Bakkerij Karel van Vliet (https://nl-nl.facebook.com/pages/Bakkerij-Karel-van-Vliet/1430318697187413)
Hoofdstraat 44 (http://www.hoofdstraat44.nl/)
Juwelier De Vaal (http://www.juwelierdevaal.com/)
Beertje Quinty (http://www.beertjequinty.nl/)
Mevrouw Lingerie (http://www.mevrouwlingerie.nl/home/)
Optiek Bergambacht (http://www.bergambachtoptiek.nl/)
Gall & Gall Schoonhoven (https://www.gall.nl/)
Stropjedas.nl (http://www.stropjedas.nl/)
Anybody Vrijetijdsmode (http://www.anybodyvrijetijdsmode.nl/content/)
Remaiko’s Haircompany (http://remaikoshaircompany.nl/)
Brasserie Springer (http://brasseriespringer.nl/)
B&B Bij Margo (https://www.facebook.com/BBByMargo)
Bruna Schoonhoven (https://nl-nl.facebook.com/brunaschoonhoven)
Primera Schoonhoven (https://www.primera.nl/)
Rabobank Krimpenerwaard (https://www.rabobank.nl/lokale-bank/krimpenerwaard/)
Wereldwinkel Schoonhoven (http://schoonhoven.wereldwinkel.nl/)
NANA Groen – Wonen (http://www.nana.nl/)
Wings Bijoux (http://www.wingsbyou.nl/)
Botter Brandstoffen (http://www.botterbrandstoffen.nl/page/homepage)
Daisy’s (http://daisysschoonhoven.nl/)
Perskindol (http://www.perskindol.nl/)
Wilco dag en nachtlingerie (http://www.wilcolingerie.nl/wilco/Welkom.html)
Tijdschriften.nl (https://www.tijdschrift.nl/)
Harlequin Bouquet (http://www.harlequin.nl/)
Suikerwerkfabrikant Fortuin (http://fortuin.com/)
Kidzunderwear (http://www.kidzunderwear.nl/)
Bloomon (http://www.bloomon.nl/)
Eetcafé ’t Centrum (http://eetcafebergambacht.nl/)
Plus Van der Vlist (https://www.facebook.com/PLUSVanderVlist)
Avery (http://www.avery.nl/avery/nl_nl/)
Kapsalon Grea (https://www.facebook.com/pages/Kapsalon-Grea/198605670252465)
Mode per Donna (https://nl-nl.facebook.com/pages/Mode-Per-Donna/713649071996770)
Deli Kaas Noten Delicatessen (https://m.facebook.com/Deli-Kaas-Wijn-en-Delicatesse-198210273707692/)
Oskam (http://oskamschoenen.nl/)
GroenRijk Bergambacht (http://www.groenrijkbergambacht.nl/)
Sportcentrum “De Stoep” (http://www.destoep.biz/home.html)
Pedicure Salon Caroline
Little V (http://littlev.nl/)1

Posted in: